Як оснастити шафу на замовлення

Шафу можна оснастити штангою під вішаки, поличками, висувними ящиками. За бажанням і необхідністю додати більше елементів: брючницу, краватницю, корзини, полички для взуття, тримач для краваток та спідниць, пантограф, тощо.

Якщо в шафі буде штанга під вішаки і будуть зберігатися об'ємні речі, то глибина шафи складе приблизно 600мм. Якщо немає такої можливості і, наприклад, габаритний розмір шафи 480мм, але є необхідність розвішувати одяг, то краще відмовитися від штанги і обрати мікроліфт або розмістити спеціальну перпендикулярну штангу. Полички, на яких буде зберігатися повсякденний одяг, зазвичай встановлюють на рівні очей з висотою 300-350мм. А простір зверху і знизу краще залишити для речей, що не так вже й часто виймаються з шафи. Також, з добре спроектована шафа може виконувати функцію комоду, якщо додати кілька висувних ящиків потрібного розміру. 

Якщо не передбачене окреме господарське приміщення – то необхідно запланувати господарський блок у шафі під: прасувальну дошку, пилосмок, стремянку, якщо така є, тощо. 

Вибір внутрішнього оснащення сильно впливає на вартість шафи на замовлення Контемпо Меблі, варто всі деталі необхідно погодити на етапі узгодження проекту.

Наш Дизайнер спроектує функціональну сучасну шафу, порадить з вибором оснащення шафи, Вам обов'язково сподобається шафа зроблена на замолення враховуючи Ваші індивідуальні потреби та побажання.

шкаф офис.png

Чи варто збільшувати вартість за рахунок додаткового оснащення? Це питання індивідуальне, але якщо розібратися, то ці девайси допомагають максимально функціонально використовувати простір.

Пантограф

 

Це металева конструкція з тримачем, завдяки якому верхню штангу можна опускати на комфортну висоту. При опусканні пристрій виходить вперед габаритів шафи. В першу чергу, це варто враховувати при проектуванні шафи-купе, щоб секція з пантографом була менше ширини дверцят. Пантограф частіше використовують механічний, але бувають й з електроприводом. Найпоширеніші кольори: чорний, білий. Виробників дуже багато: від недорогого та перевіреного китайського MULLER до німецького Hafele, тощо. 

​Корзини

 

Металеві висувні корзини виробляють з хрому, рідше з нержавіючої сталі. Корзини розрізняють за конфігурації та різні за призначенням: для одягу, для взуття, тощо. Не рекомендуємо звертати увагу на дешеві корзини на роликових напрямних. Набагато краще працює якісна корзина: плавно й без шуму. Самі напрямні можуть бути з дотягувачем або без дотягувача. Вибір кольорів великий, виробників представлено на ринку України теж багато: Китай, Польща, Італія тощо. 

Брючниця

 

Призначена для зберігання брюк в вертикальному положенні без вішаків. Висувна конструкція з діленням тримачів брюк. Ми можемо запропонувати готові рішення від виробників MULLER, Vibo, GTV, тощо, або ж брючниці нашої розробки: з ДСП на будь-яких напрямних. Напрямні можна оснастити дотягувачем.

Мікроліфт

 

Висувний механізм – тримач для вішаків, що кріпеться перпендикулярно корпусу шафи, посередині модулю. Використовують там, де неможливо встановити штангу. Наприклад: при глубині шафи в 450мм, якщо встановити штангу і повісити вішак, то фасади не закриються.  

Поличка для взуття. Буває висувна або стаціонарна. З різними кріпленнями, різні по дизайну, різних виробників. Вартість від 100 грн до 1700 грн.

   Зверніть увагу на додаткове обладнання: 

  • вішак для краваток та спідниць;

  • вішак для краваток та ременів;

  • вішак для ременів;

  • вішак для краваток.

Розрахунок вартості шафи

Інформацію надіслано! Дякуємо!

На зв'язку з Контемпо Меблі

+38 (097) 319 79 96

  • White Facebook Icon

@contempomebli