Стільниці для кухні від Контемпо Меблі

Стільниці ДСП

Image by Chris Lee

   Найдоступнішими є стільниці на основі ДСП, покриті термостійким пластиком під високим тиском. Купити кухню, можна с товщиною стільниці в даному матеріалі 20,28, 38,40,60 мм, довжина стільниці до 4200мм. В залежності від марки і виробника край може бути заокругленим або прямим. Місця стику стільниці закриваються алюмінієвою планкою або якщо дозволяють технічні можливості стільниця стикується "в замок" без алюмінієвої планки. Місця примикання стільниці до фартука закриваються бортіком розмірами від 15 до 40 мм. Але, якщо технічні умови дозволяють,  навіть стільниця з ДСП можуть бути без бортіка. Стільниця для кухні Контемпо на основі ДСП може бути від таких виробників: Kronospan, LuxeForm, Arpa, Swiss Krono, EGGER, RICCI, 

19.jpg
20.jpg
21.jpg
Отримати консультацію

Інформацію надіслано! Дякуємо!

Стільниці з компакт-плити

Image by Sarah Dorweiler

    Ще один варіант матеріалу для стільниці - це компакт-плита, тобто багатошаровий структурований ламінат високого тиску. На ринку цей матеріал вже досить давно, його часто використовують в промисловому дизайні та будівництві, але саме в житлові інтер'єри він прийшов нещодавно. За своїми властивостями матеріал "вандалостійкий", міцний, вологостійкий, ударостійкий, антибактеріальний. Доречі, з цього матеріалу роблять не тільки стільниці, а ще фасади, стінові панелі, тощо. Таке рішення коштує більше за звичайне ДСП, але дешевше стільниці з штучного каменю. Товщина стільниці буває 12-13 мм в залежності від виробника. Крайки у цього матеріалу нема, середній шар, який проглядається - ядро. Ядро може бути білим, сірим або чорним. Декори є однотонні, деревоподібні та імітуючі різні поверхні: бетон, мармур, тощо. Перевіреними виробниками компакт-плит є EGGER, Kronospan та FUNDERMAX

Дерев'яні стільниці

Image by Alejandro Piñero Amerio

   Дерев'яна стільниця може бути з закритою або відкритою порою. Товщина може бути від 20 до 60 мм. Край може бути природнім ("живим") або обробленим. Ми працюємо з наступними породами дерева: дуб, ясен, береза. Деревина має бути гарної якості, з дотриманням норм вологості, а в есплуатації обов'язково дотримуватися рекомендацій наданих виробником.

Стільниця контемпо меблі 16.png
Стільниця контемпо меблі 15.png
контемпо кухні 84.png

Стільниці з штучного каменю

Image by Jazmin Quaynor

   Такі стільниці зроблені з акрилу, керамограніту або кварцевого агломерату. Акрилові стільниці вологостійкі, безшовні, підходять для гнутих елементів. З недоліків: їх легко пошкодити механічно, проте подряпини можна полірувати, тим самим відновити початковий вигляд стільниці.

 

В кварцитових стільницях при стикуванні допускається шов мінімального розміру, вони стійкі до механічних ушкоджень, вологостійкі. Оба матеріала, на відміну від натурального каменю непористі, не поглинають барвників. Товщина стільниці сягає  20-40 мм. Цінова категорія такої стільниці відноситься до класу +. 

 

Керамограніт - це  листова кераміка великого розміру, товщиною від 3,5мм до 12,5 мм з армуючою сіткою. Складові керамограніту: кварцовий пісок, глина, подрібнений граніт. Це міцний екологічний матеріал. По ціні буде дорожчий за кварцитові або акрилові стільниці.

Виклик дизайнера

Інформацію надіслано! Дякуємо!

На зв'язку з Контемпо Меблі

+38 (097) 319 79 96

  • White Facebook Icon

@contempomebli