Що впливає на ціну кухні на замовлення

Вартість кухні в Києві залежить від розмірів, обраних матеріалів та фурнітури. Необхідно враховувати такі розміри: довжина, глибина модулів (якщо звичайна - не треба нічого вказувати, якщо глибина модулів більша за звичайну і стільниця більше 600мм, це обов`язково треба враховувати), висота кухні (якщо під стелю, то висота стелі). Також варто знати, якщо у Вас плануються пенали або вбудований холодильник це збільшує ціну кухні, оскільки буде витрачено більше матеріалів.

   Метр погонний кухні на замовлення - як розуміти ціну? Якщо Ви прицінюєтеся в різних компаніях  за метр погонний, то могли звернути увагу як різняться ціни начебто на однакову комплектацію кухні. Або називають ціну за метр погонний одну, а коли рахують виходить інша. Справа в тому, що майже завжди прицінюють на базову комплектацію, а метр погоний влючає такі розміри: висота нижнього модулю 870мм (глибина по стільниці 600мм), висота верхнього модулю 720 (глибина з фасадами 320-350мм) і довжина метр. Варто знати, що деякі недобросовісні компанії навмисно на моменті прицінювання називають нижчі ціни за реальні або потім додають до вартості: доставку, монтаж, врізку мийки та варильної, тощо. Що не входить у вартість завжди написано у комерційній пропозиції (наприклад ручний занос оплачується окремо). 

   Комплектація кухні. На ціну кухні впливають: матеріал корпусу (каркас), фасадів, стільниці і фурнітура. Базова бюджетна комплектація включає корпус ДСП 18мм Kronospan, обрані фасади, стільницю пластик 38мм і фурнітуру без дотягувачів. 

   Бюджетна кухня з фасадами ДСП або МДФ ПВХ і фурнітурою Muller або GTV та стільницею на основі ДСП (Egger, Kronospan, Swiss Krono) буде коштувати від 31 000 грн. Якщо обрати фасади МДФ фарбований і фурнітуру HETTICH, то ціна кухні вже буде від 42 000 грн. Чим більше висувних ящиків та підіймальних механізмів - тим більша вартість кухні.

    Краще прораховувати розміри своєї кухні, з бажаними матеріалами і фурнітурою, щоб максимально точно прицінитися. 

 

Контемпо кухні
Контемпо кухні

Кухня в скандинавському стилі

press to zoom

press to zoom
Сучасна кухня з врізними ручками
Сучасна кухня з врізними ручками

press to zoom
Контемпо кухні
Контемпо кухні

Кухня в скандинавському стилі

press to zoom
1/14
Розрахунок вартості кухні

Інформацію надіслано! Дякуємо!

На зв'язку з Контемпо Меблі

viber

  • White Facebook Icon

@contempomebli

+38 (073) 319 91 19