Шафи-купе на замовлення Контемпо Меблі

   Зазвичай, шафа-купе може бути вбудованою або повнозбірною. Що саме обрати, залежить від бюджету і особливостей приміщення. Якщо є ніша, стеля та підлога і стіни досить рівні, можна планувати вбудовану шафу.  Щоб зробити варіант вбудованої шафи-купе на замовлення дешевшим, можна не ставити всі стійки, таким чином зменшити витрати ДСП, а, відповідно, і ціну.  

    Розсувні системи для шафи-купе поділяються на каркасні, безкаркасні, верхньопорні, з кріпленням стеля підлога, компланарні, складні. Вибір системи обумовлює бюджет, дизайн та функціональність. Профільні розсувні системи можуть бути в різних кольорах, та з різним наповненням: дзеркало, скло, ДСП, МДФ, дерево, шпон тощо.

Порахувати шафу-купе

Інформацію надіслано! Дякуємо!

Найчастіше вибір наших клієнтів зупиняється наступних профілях: 

  • Звичайний (Starke Lux, ADS A-119). Має заокруглену бічну ручку, за ціною в кольорі срібло є найбюджетнішим. 

  • Тоненьким Slim. Як виходить з назви, його видно лише на торцях (в обхваті матеріалу). Він не має бічної ручки, але за необхідністю її можна кріпити безпосередньо до фасаду.

  • Середній профіль Ultra. Тобто, тонший за звичайний, але товщий за Slim. На відміну від Slim, має невелику бічну ручку, яка виглядає акуратно, а система, в цілому, - стильно й сучасно.

  • Широкий Квадро. Має квадратну форму, виглядає масивно, має бічну ручку.

   Стандартний колір – срібло, інший можна обрати за бажанням: золото, рожеве золото, бронза, хром, світла бронза, графіт, деревоподібні декори; або пофарбувати за каталогом RAL. Проте варто враховувати, що фарбування додасть до вартості системи.

   Розсувна система поділяється на систему з дотягувачами та без. Дотягувачі можуть поєднувати функції відкривання та закривання дверцят, або окремо - на закривання чи відкривання.

   Системи можуть бути без бічного профілю: Hettich Top-Line, Hettich InLine, Starke Glatt, мати дуже широкі двері до 2 м. В розсувній системі Hettich InLine дверцята розташовані в одній площині.

Дізнатися більше про переваги і недоліки тієї чи іншої розсувної системи, можна, залишивши заявку на сайті  або будь-яким зручним для вас чином. 

  Кожну шафу ми плануємо під індивідуальні потреби замовника, тому враховуємо кількість осіб, що мають користуватися шафою, та їх антропометричні дані. Це важливо, щоб шафа вийшла ергономічною та з максимальним корисним простором. Також важлива кількість речей і що саме буде зберігатися в шафі постійно, а що - тимчасово, як у разі шаф-купе в офісі, клініці, тощо.

   Якщо в приміщенні не передбачене окремий господарський куток, то необхідно запланувати господарський блок у шафі під прасувальну дошку, пилосос, дробину, якщо така є, тощо.

Отримати консультацію дизайнера

Інформацію надіслано! Дякуємо!

На зв'язку з Контемпо Меблі

+38 (097) 319 79 96

  • White Facebook Icon

@contempomebli