Шафи на замовлення Контемпо Меблі

Коли йдеться про зберігання одягу та речей, функціональність, порядок, практичне розподілення простору оселі чи офісу, то перше, що спадає на думку - це купити шафу на замовлення. Адже такий варіант точно враховує ваші потреби та особливості приміщення: від спальні, вітальні, передпокою квартири або будинку до рецепції у салоні, клініці, ресторані, тощо.

    Компанія Контемпо Меблі виготовляє шафи на замовлення багатьох видів за типом відкривання дверцят, будовою та наповненням. Кожен з цих видів може бути створений різним за розміром, дизайном, матеріалом. Яка саме шафа задовольнить ваші потреби, ви можете спитати у нашого менеджера. Ми безкоштовно зробимо заміри вашого приміщення, запропонуємо кілька варіантів матеріалів на різний бюджет та презентуємо вам проект з повною вартістю для погодження всіх деталей.

Порахувати шафу

Інформацію надіслано! Дякуємо!

Шафа на замовлення може бути:

 • розпашна, коли дверцята працюють на завісах;

 • шафа-купе - з розсувною системою дверцят;

 • вбудована або повнозбірна шафа;

 • кутова, пряма, трапецієподібна за формою;

 • за матеріалом: з ДСП, дерева, фанери, шпону, МДФ пофарбованого або плівкового, тощо, а також з використанням декількох матеріалів.

 • у якості декору використовуються: вітрини, підсвітка, дзеркало, скло, натуральні матеріали, фотопринт на поверхні дверцят та інше. 

Дізнайтеся більше про шафи-купе на замовлення Контемпо Меблі, розпашні шафи на замовлення та оснащення шаф, або зателефонуйте нашому менеджеру.

Як ми працюємо

У своїй роботі ми сповідуємо три основні принципи: якість, прозорість та комфорт для клієнта. Така позиція і ставлення з повагою до замовника забезпечили нам потік різних, іноді неординарних, проектів, з яких ми винесли досвід, розуміння того, що немає майже нічого неможливого і вдячні відгуки від клієнтів.

Залишаєте заявку

Прицінюємо

Робимо замір 

Узгоджуємо проект 

матеріали і фурнітуру

Підписуємо договір

Виготовляємо

Доставляємо Встановлюємо

 • Обираєте шафи-купе або розпашні шафи на замовлення за вашими розмірами у Києві? Контемпо Меблі пропонуємо багатий вибір шаф на замовлення на різний смак та бюджет. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: вайбер, фейсбук, ітстаграм, пошта, запит через сайт. 

 • Ми безкоштовно зробимо заміри . Це потрібно аби наш дизайнер розробив 3D проект майбутньої шафи, а менеджер розрахував точну вартість. Якщо ви маєте приклади шафи, що вам до смаку, ви можете надіслати нам фото або посилання, щоб дізнатися ціну. 

 • В виробництві шаф ми використовуємо різноманітні матеріали: ДСП, МДФ, дерево, шпон, фанеру, акрил, скло; фурнітуру виробників Blum, Hettich, Muller, GTV та різні розсувні системи HETTICH, ADS, STARKE, RAUMPLUS. Вибір матеріалів, фурнітури, дизайну та наповнення напряму впливає на вартість вашої шафи. Ознайомитися з цінами та матеріалами можна на безкоштовній презентації у нашому офісі. Коли всі деталі узгоджено, ми підписуємо договір і запускаємо процес виробництва шафи.

 • Після встановлення шафи у зазначений час, ви отримуєте всі необхідні документи та гарантію на термін, що був зазначений на початку вашого замовлення. Дізнатися більше про формування вартості та гарантію можна тут

Виклик дизайнера

Інформацію надіслано! Дякуємо!

НАШІ ПРОЕКТИ

На зв'язку з Контемпо Меблі

viber

+38 (063) 319 91 19

 • White Facebook Icon

@contempomebli