Ціна кухні на замовлення

Оновлено: 5 серп. 2020Коли ми викладаємо одну з наших наступних робіт в соціальних мережах, отримуємо найпоширеніші коментарі накшталт цього:

- "ціна кухні"

- "скільки вартує саме ця кухня"

- "скільки метрів і ціна"

- "ціна метра погонного кухні"

і тому подібне (декого навіть цікавить ціна метра квадратного))

Кожен раз ми відповідаємо про те, що на вигляд схожі кухні можуть коштувати зовсім по різному і росповідаємо чому. Для тих, Замовників, кому реально потрібно прицінитися, а не дізнатися ціну "саме цієї кухні", не викликає труднощів написати свої розміри (хоча б попередньо) і побажання по кухні і вони отримують максимально актуальну інформацію.

Чому так важко вказати ціну на кухню? Зовсім не важко, справа у іншому. Від моменту замовлення кухні до виконання і монтажу проходить від 21 до 45 робочих днів (в залежності від того з якого матеріалу її зроблено), а до моменту викладання публікації в соціальні мережі ще більше, за цей час ціни на матеріали і фурнітуру можуть змінитися, а відповідно і на кухню на замовлення теж. Така ж ситуація з комплексними проектами, коли рахується один крій, одна логістика і т.д. і застосовується одна знижка з урахуванням комплексного замовлення.

Що ми запропонували своїм потенціальним Замовникам Ми розробили моделі кухонь, порахували їх та виклали на сайті. Тепер для того щоб прицінитися досить обрати модель і ознайомитися з можливими комплектаціями і відповідними цінами. Зазвичай, цього достатньо, щоб зорієнтуватися і вирішити чи надсилати запит на прорахунок, замір, консультацію, тощо.

Що впливає на ціну кухні


Для того щоб порахувати кухню необхідно знати:

Розмір кухні

- висота

1. можливі варіанти коли кухня під стелю, тоді необхідно знати висоту до стелі або коли верхні секції не до стелі, зазвичай висота в такому випадку від 720мм, але може бути будь якою.

2. висота нижніх секцій (зазвичай 850-920мм)

3.висота фартука (відстань між нижньою і верхньою секцією, зазвичай 600мм, але може бути від 500мм до 600мм)


-довжина від стіни до стіни, де буде кухня (тут варто зазначити чи входить в ці розміри холодильник, якщо так - то який вбудований чи окремий ; також треба враховувати чи плануються пенали, оскільки вони додають по ціні


-глибина (верхні секції 300-350мм, нижні секції зазвичай 600мм по стільниці, але бувають випадки, коли необхідно змінити розміри - і це впливає на цінуДизайн кухні

- визначившись з дизайном можна зупинитися на тих матеріалах які підходять для виробництва такої кухні, наприклад якщо фасади плануються з фрезуванням, то - МДФ, або планується тоненька стільниця то- компакт-плита, тощо.


-визначившись з розташуванням та типом відкривання дверцят (фасадів) можна підібрати відповідну фурнітуру

Матеріали

корпусні - для каркасу кухні, фасади, стільниця


Фурнітура

завіси, напрямні, підіймальні механізми, сушка, ручки, підсвітка (профіль, розсіювач, стрічка), піддон, тощо)

Так як на ринку представлено багато матеріалів і фурнітури, дуже легко розгубитися, наші дизайнери з радістю проведуть Вам презентацію і поділяться з Вами корисною інформацією, на що варто звернути увагу, де можна зекономити, а на чому не варто.

Отже щоб порахувати кухню необхідно знати :

Розмір

Обрати ДСП для корпусу кухні

Фасади

Стільницю

Фурнітуру

Для попереднього розрахунку вартості достатньо розмірів та референсу (зображення кухні яка Вам подобається), дизайнер підбере і порахує декілька варіантів, а при зустрічі розповість про переваги кожного і підбере той, який Вам ідеально підійде

#цінакухні #кухняназамовлення #кухняназамовленнякиїв #щовливаєнацінукухні #замовитикухнюкиїв #кухняназаказкиев #заказатькухнюкиев