Порівняння МДФ фасадів: різниця плівкових (ПВХ) і фарбованих фасадів

Оновлено: 15 вер. 2020

Досить часто, коли в меблях на замовлення, дизайн передбачає фасади з фрезуванням, декоративні елементи, вітрини, тощо вибір постає саме між плівковими (ПВХ) і фарбованими МДФ фасадми. За своїми технічними можливостями ці фасади дуже схожі, але попри це мають кардинальні відмінності по властивостям.Отже, коли Ви замовляєте меблі і обираєте МДФ фасади, враховуйте:

1) За ціною МДФ фарбовані фасади дорожчі за плівкові.

2) МДФ фарбовані фасади нестійкі до механічних ушкоджень (є великий ризик утворенню подряпин, сколів) , плівкові міцніші.

3) МДФ плівкові фасади не володіють вологостійкими властивостями та стійкістю до високих температур, так як фарбовані.

4) Італійська ПВХ Serica, має можливість самовідновлення невеликих подряпин, за допомогою звичайного фену, на цих фасадах не залишаються відбиткі пальців.

5) Якщо дизайн передбачає уні декор (просто якийсь колір) - Ви можете розглядати як плівкові так і фарбовані фасади. А от якщо необхідно деревоподібний або фантазійний декор ( бетон, шкіра, тканина, тощо), то це плівкові МДФ фасади.

6) Торцева (фрезована) ручка на фарбованих МДФ фасадах може буде будь-яка, так як і добірні планки за мінімальною шириною необмежені, а от в МДФ плівкових фасадах типів торцевої ручки декілька і мінімальне запресування добірної планки по ширині 50мм.