Про що будемо говорити

Метою даного блогу є згуртування однодумців та надання відповідей, на запитання, які обов'язково виникають у людей, котрі вирішили замовити меблі. Не дивлячись, на те що простір інтернету заповнено інформацією, на нашу думку, багато тем не відкрито або відповіді неповні.

Коли Ви звертаєтеся в Контемпо Меблі, співпраця починається зі знайомства з Дизайнером. В процесі розмови виникають питання, тільки прояснивши які можна максимально точно Вас прицінити, надати консультацію, рекомендації, тощо.

Але ми склали свій список поширених запитань, відповіді на які поступово висвітлюємо в даному блозі. Звертаємо Вашу увагу, на те що інформацію, яку будемо викладати, базується на нашому досвіді і в ніякому разі не претендуємо на істину в останній інстанції. Будемо дуже раді, якщо комусь вона стане в нагоді.

Кому може бути цікавий цей блог:

Людям, які планують замовити кухню, шафу, гардеробну або інші меблі на замовлення. Людям які вже замовили меблі, але їх виконавець не надав відповіді на запитання стосовно експлуатації та догляду за меблями.

Дизайнерам, архітекторам, прорабам - всім партнерам чия робота так чи інакше стикається з роботою меблевиків.

Всім кому тема меблевого виробництва цікава


Якщо у Вас виникнуть запитання, пропозиції або зауваження, надсилайте їх на contempopartner@ukr.net