Передпокій на замовлення Контемпо Меблі

        Передпокій це перше приміщення в якому Ви опиняєтесь коли заходите в оселю та останнє коли залишаєте. Як важливо, щоб усе було на своєму місці. Тож Ви заходите з вулиці кладете сумку, ключі на поличку,  перш за все необхідно роздягнутися і роззутися, у Вас все продумане: при вході стоїть зручна бенкетка, де можна присісти а над нею відкритий вішак, щоб можна було повісити куртку. Далі розташувалася невелика шафа з дзеркалом, в якій зручно зберігати верхній одяг та взуття.

   

      Звичайно, що це один з безлічі варіантів  планування передпокою, наведений до прикладу. Звернувшись до нас, Ви отримаєте свій зручний передпокій.

Меблі для передпокою які Ви можете замовити: 

 • бенкетка

 • шафа

 • відкриті вішаки

 • висувні ящики

 • дзеркало

 • відкриті полиці

 

     Корпус, зазвичай, з ДСП, а фасади ​бувають різні: 

 • ЛДСП - обирають для бюджетних варіантів, які не потребують виконання гнутих елементів та фрезування фасадів

 • МДФ фарбований або ПВХ середні по вартості

 • Дерев'яні фасади, фанера, шпон

 • Акрил, пластики, скло, тощо

НАШІ ПРОЕКТИ

Як спланувати функціональні меблі в передпокій?

   

    Перш за все враховуємо розміри приміщення. Меблі необхідно розташувати так, щоб для вільного пересування залишилося достатньо простору, а користування меблями було максимально комфортним.

    Шафа у передпокій повинна бути розрахована для зберігання верхнього одягу, взуття, таких речей як шапки, шарфи, перчатки та необхідно передбачити місце для зберігання різних дрібниць,а також косметики і щіток для взуття, тощо.

   Внутрішня глибина шафи для верхнього, для об'ємних речей, повинна бути не менше 570мм, в іншому випадку дверцята (фасади шафи) не будуть повністю закриватися. Тоді загальна глибина шафи складатиме 600мм якщо фасади розпашні і не менше 650мм якщо планується розсувна система у шафі. Та нажаль не завжди є можливість розмістити глибоку шафу у передпокої, в цьому випадки звичайну класичну штангу необхідно замінити мікроліфтом або штангою яка монтується до верхньої полички і кріпиться перпендикулярно фасаду (дверцятам), тоді глибина шафи може бути меншою, а секція зі штангою (мікроліфтом) 570мм внутрішньою шириною.

    Для взуття можна спланувати висувні, пересувні або стаціонарні полички. В залежності від типу, висоти взуття , кількості того чи іншого взуття плануємо внутрішню (корисну) висоту полички:

100-120мм  - підйде для тапок, літнього взуття без підборів,

140-160мм  - для кросівок, кедів, туфель без підборів

170-200мм - невисокі черевики, туфлі з невисокими підборами

200-300мм - черевики, туфлі з високими підборами, напівчоботи

    Оптимальна габаритна висота бенкетки 400-450мм, глибина 300-350мм. Внутрішній простір бенкетки використовують для зберігання взуття.

   Якщо простір дозволяє передпокій облаштовують шафою, бенкеткою, дзеркалом, відкритим вішаком з гачками. При вході біля дверей розташовується бенкетка, з відкритим вішаком над нею - часто антресольна шафа (в ній ховається   Wi Fi  роутер та інші прилади), потім шафа з дзеркалом, за необхідністю можна поставити галошницю, полички, тощо. Але не слід перевантажувати простір.

    

Як замовити меблі у передпокій?

   

    Залиште запит у будь-який зручний спосіб: зателефонуйте, напишіть на вайбер або через форму на сайті, Вам зателефонує дизайнер домовиться про зручний день зустрічі, зробить всі необхідні заміри приміщення і спроектує Ваш передпокій.

    В процесі роботи Вам запропонують різні матеріали і фурнітуру, обов'язково проведуть презентацію щоб Ви змогли визначитися з отпимальним варіантом - прийнятним за ціною/якістю. Коли погодимо всі питання, підписуємо договір, робимо контрольний замір приміщення, виготовляємо та робимо монтаж передпокою.

    Якщо у Вас є ексіз і Ви хочете попередньо дізнатися ціну- надішліть його на пошту або вайбер та отримайте комерційну пропозицію. 

На зв'язку з Контемпо Меблі

viber

+38 (073) 319 91 19

 • White Facebook Icon

@contempomebli