Встреча команды

Наша історія

    Шлях нашої компанії  у виробництві корпусних меблів та виробів з деревини розпочався 2007року. За ці роки ми реалізували достатньо  проектів, щоб здобути досвід і розуміння того, чого хочуть наші Замовники і як це реалізувати. Кожного дня ми працювали над вдосконаленням майстерності і продовжуємо працювати невпинно . Кожне нове замовлення, було ще складнішим і тим самим цікавіше. Багато замовників стали такі рідні -яким ми дуже вдячні за те що довірились, обрали нас і рекомендують своїм друзям, це покладає на нас ще більшу відповідальність і надає нам наснаги.

    Наша команда - справжні майстри і професіонали.  Від дизайнера до майстра складальника. Ми постійно вдосконалюємо свої  навики та  знання,  відвідуємо виставки, вивчаємо новинки на ринку матеріалів та фурнітури, що дає змогу втілювати інноваційні рішення у виробництві корпусних меблів та виробів з деревини.

    Так як ми робимо не лише корпусні меблі, а ще і працюємо з деревом - то можемо запропонувати реалізацію всього проекту і Вам не доведеться шукати нових підрядників на окремі роботи та переплачувати.

    Ми любимо свою справу, пишаємося тим що робимо і завжди радіємо коли втілюємо чиїсь мрії.

     Те що ми робимо - тими ми є. 

Завжди раді новим друзям,тому запрошуємо Вас до співпраці)