Матеріали фасадів від Контемпо Меблі

Ламіноване ДСП

Листовий матеріал, який ріжеться у необхідний розмір, торці закриваються крайкою (ми використовуємо крайкування PUR або лазерне крайкування для фасадів). До плюсів можна віднести відносну стійкість ламінату до механічних пошкоджень, ціну, великий асортимент дизайну поверхонь (однотонні, деревоподібні, імітуючі різні поверхні). До недоліків - на місцях склеювання торців фасаду та крайки утворюється шов. Його можна зробити мінімальним, якщо використовувати лазерне крайкування та PUR. Ще шов стає практично невидимий на плиті  з древоподібною текстурою. Не використовується на гнутих елементах, а ще не робиться фрезерування на фасаді ДСП. 

IMG_20191129_132959.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
Отримати консультацію

Інформацію надіслано! Дякуємо!

МДФ плівковий (ПВХ)

Ці фасади можуть бути і гладкі, і з фрезуванням, і гнуті. До плюсів можна віднести стійкість до незначних ударів, ціну, асортимент кольорів, якісні властивості матеріалу. До недоліків - боїться постійного впливу високих температур, не надто вологостійкий. Ми можемо запропонувати кухні з МДФ плівковими фасадами з гарантією 4 роки. Час не стоїть на місці і технології в меблевому виробництві дозволяють зробити якісну кухню Контемпо з використанням плівкових фасадів, що має значний термін експлуатації і добре виглядає.

Ми можемо запропонувати багато декорів: однотонні, деревоподібні, з орнаментами, імітацією поверхні бетону, каменю, шкіри, тощо. Також фасади можуть бути матові, soft touch (м'який дотик), глянцеві.

9.jpg
7.jpg
6.jpg
8.jpg

МДФ фарбований

Image by Sarah Dorweiler

В основі іде плита МДФ, яка може бути прямою, гнутою, з фрезуванням (примітка**фрезування це коли на плиті вибирається невеликий шар  див.приклад), або рамковий. Вона грунтується, фарбується, закривається лаком, та за необхідності полірується. Між усіма шарами обов'язково дотримуватися рекомондованого часу висихання, після висихання між шарами плита обов'язково шліфується. Фасади можуть бути: глянцеві, матові, soft touch. До переваг матеріалу відносять вигляд фасаду (гладенький без шагрені), вологостійкість, технічні можливості, великий вибір кольорів (фарбування може бути за каталогом RAL, WCP, NCS). До недоліків  -  не стійкий до механічних ушкоджень, навіть при незначному ударі великий ризик сколу на фасаді, не можуть бути древоподібні. По ціні фасади середнього класу. 

10.jpg
11.jpg
RAL_K7_classic.jpg

Фасади з шпону

Кухня з шпонованими фасадами виглядає завжди ефектно. В основі зазвичай йде МДФ або фанера, на яку наносять шар шпону, тобто тонкий лист деревини. За своїми властивостями фасади бувають прямі, гнуті, фрезовані. На відміну від дерева, таке рішення вважається більш стабільним та зручним у використанні. До плюсів можна віднести зовнішній вигляд, стабільність матеріалу, вологостійкість. При ударі є ризик виникнення сколу. По ціні фасади середнього класу

Дерев'яні фасади

Можуть бути прямі або рамкові, тоновані або фарбовані. Дерево -  дуже благородний матеріал, але потребує дотримання певних умов використання та попередньої обробки. Якщо при виготовленні фасадів не дотримуватися обов'язкових технічних умов - то фасад може "повести", в місцях сходу рамки можуть утворитися тріщини. До плюсів  можна віднести: зовнішній вигляд, технічні можливості матеріалу, екологічність. До недоліків - нестабільність матеріалу. По ціні дерев'яні фасади відносять до дорогих.

Виклик дизайнера

Інформацію надіслано! Дякуємо!

Акрилові та фасади HPL

Це сучасний варіант, що додає кухні Контемпо стильного вигляду. Розрізняють акрилові фасади глянцеві, матові та з ефектом soft touch. В основі фасаду частіше за все йде плита МДФ. Плитний матеріал ріжеться у необхідний розмір, торці закриваються крайкою PUR або лазерною. Такі фасади стійкі до ударів  та механічних ушкоджень. Покриття поверхні може бути не лише з акрилу, а й з різних видів пластику: HPL, TSS. Фасади з HPL (FENIX) стійкі до механічних та хімічних ушкоджень, мають антибактеріальні та самовідновлювальні властивості під впливом високої температури. Тому за допомогою звичайної праски та пергаменту ви можете самостійно відновити поверхню фасаду. 

17.jpg
18.jpg

Рамкові фасади

Image by Sarah Dorweiler

Такі фасади поєднують алюмінієвий профіль з різним наповненням: МДФ, ДСП, скло, тощо. Мають багато варіантів дизайну та кольорів.Одним з різновидів рамкових фасадів є ДСП фасади, вони виглядають ефектно, доступні за ціною, гарна альтернатива дерев`яним фасадам, адже завдяки якісному пластику вони візуально дуже схожі на деревину. Ми можемо запропонувати такі фасади з Італійського ДСП.

14.jpg
15.jpg
16.jpg

Корпус кухні

Як правило,корпус кухні - ламіноване ДСП 18мм різних виробників ( EGGER, KRONOSPAN, SWISS KRONO, т.д.), але обов'язково з безпечним классом емісії Е1,Е0, Е-LE.

На зв'язку з Контемпо Меблі

+38 (097) 319 79 96

  • White Facebook Icon

@contempomebli