Кухні на замовлення Контемпо Меблі

     Сьогодні кухня, мабуть більш за інші простори оселі, потребує водночас функціональності, затишку, надійності, втілення власних бажань та безлічі деталей, що роблять її дійсно комфортною. Кухні на замовлення Контемпо Меблі - це сучасні безпечні матеріали, цілий каталог актуальних дизайн-пропозицій, якісна збірка і завжди вчасно встановлене обладнання та меблі. Ми пропонуємо створити кухню на замовлення за Вашими розмірами, що чітко відповідатиме вашим вимогам та зможе стати осередком тепла, затишку і родинних традицій або ж функціональним простором у межах сучасної квартири, офісу, тощо. 

Розрахунок вартості кухні

Інформацію надіслано! Дякуємо!

КАТАЛОГ КУХОНЬ

    Виходячи з дизайну моделі пропонуємо Вам можливі комплектації кухні. Звертаємо Вашу увагу, що моделі наведено до прикладу з можливими варіативними комплектаціями, але ні в якому разі не обмежуємо Вас вибором лише цих матеріалів. В будь якому разі, краще прораховувати свої розміри з бажаними матеріалами та фурнітурою та індивідуальним дизайном. 

   Як користуватися каталогом:

 - обираєте модель 

 -  натискаєте на зображення 

-  до Вашої уваги комплектації і ціни.

Зв'язок з дизайнером

Інформацію надіслано!Дякуємо.

Наші переваги

    У своїй роботі ми сповідуємо три основні принципи: якість, прозорість та комфорт для клієнта. Така позиція і ставлення з повагою до замовника забезпечили нам потік різних, іноді неординарних, проектів, з яких ми винесли досвід, розуміння того, що немає майже нічого неможливого і вдячні відгуки від клієнтів.

 • Ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами, що крім привабливого вигляду є стійкими до експлуатації та безпечними у використання. Відібрані нами матеріали для фасадів охоплюють всі категорії бюджету: від доступного ламінованого ДСП, плівкового МДФ різних виробників до шпону та дерева. Дізнатися більше про матеріали фасадів кухні на замовлення та фурнітуру можна тут  або у нашого менеджера.

 • Дизайн, що приваблює та вирішує питання функціональності. В нашій компанії працює команда дизайнерів, які вміють поєднати естетичний та стильний вигляд кухні з цілком практичними властивостями простору. Замовте безкоштовно 3D проект кухні за вашими розмірами та переконайтесь в цьому.

 • Ми вміємо якісно оптимізувати бюджет. Дійсно, є речі, які зроблять проект кухні більш доступним, але є економія, що призведе до втрати якості. Наші експерти розкажуть, як замовити справді якісну кухню і водночас заощадити.

Якість
 • Ми відверто і чітко говоримо про ціни і завжди пропонуємо кілька варіантів. В нас немає ніяких додаткових платежів - Ви отримуєте комерційну пропозицію з максимально точною вартістю, з переліком всіх матеріалів та фурнітури. Тут Ви можете дізнатися, що саме впливає на ціну Вашої майбутньої кухні або завітати до нас в офіс та проконсультуватися з нашим менеджером.

 

 • Ми знаємо, що таке строки. Строк виробництва кухні може бути від 21 до 45 робочих днів. Цей термін ми теж обговорюємо на початковому етапі і робимо все, що від нас залежить, аби наша робота була пунктуальною й  оперативною. 

 • Ми надаємо гарантію на наші кухні в залежності від обраних матеріалів та фурнітури до 4 років. Наша гарантія не має прихованих умов і ми завжди чітко пояснюємо, на що саме надається гарантійне обслуговування і як воно здійснюється на практиці. А ще ми надаємо інформацію по догляду за кухнею.

Прозорість
Комфорт
 •  Комфорт у роботі з нами для клієнта та комфорт у використанні кухні є одним з наших основних пріоритетів. Ремонт - це не завжди легко і не завжди приємно, тому процесс замовлення, якість виконаних робіт та встановлення  кухні Контемпо Меблі стане для вас доброю несподіванкою. Ми цінуємо Ваш час, Вашу довіру і свою репутацію.

 • Якщо у вас виникли питання щодо якості обслуговування - ми завжди відкриті до діалогу і просимо залишати свої відгуки на сайті, сторінці фейсбук або особисто звернувшись до менеджера. 

Як ми працюємо

 • Цікавлять кухні на замовлення за вимірами під конкретне приміщення? Залиште заявку будь-яким зручним способом: вайбер, фейсбук, пошта, запит через сайт. Наш менеджер зв'яжеться з вами для подальшої співпраці.

 • Ми безкоштовно виїжджаємо у Ваше приміщення, аби зробити заміри та познайомитися ближче. Після цього наш дизайнер запропонує 3D проект майбутньої кухні, зробить розрахунок і надасть комерційну пропозицію. Якщо у Вас вже є ескіз, Ви можете надіслати його для попереднього розрахунку вартості.

 • На сучасному ринку матеріалів та фурнітури легко розгубитися, тому ми запрошуємо Вас на безкоштовну презентацію матеріалів, де менеджер продемонструє варіанти від класики до новинок і розповість, що найчастіше обирають наші Замовники.

 • Коли всі деталі узгоджено, ми підписуємо договір і починаємо виробництво Вашої кухні. 

 • Разом з новенькою кухнею, яку ми встановимо чітко у зазначений час, Ви отримуєте всі необхідні документи та гарантію на термін, що був зазначений на початку Вашого замовлення, а також рекомендації по догляду.

НАШІ ПРОЕКТИ

На зв'язку з Контемпо Меблі

viber

+38 (073) 319 91 19

 • White Facebook Icon

@contempomebli