Гардеробні на замовлення Контемпо Меблі

Справжня сучасна гардеробна - це завжди історія про те, як надати досить обмеженому простору максимум функціональності. Коли ми створюємо гардеробні на замовлення, то точно знаємо, як зробити зберігання речей зручним і як практично розділити площу оселі, залишивши якомога більше місця для життєвого простору. А ще ми розуміємось на естетиці, тому гардеробні Контемпо Меблі пасуватимуть до вашого інтер'єру, прибирання стане набагато легшим, а вибір сукні або костюму легко перетвориться на вашу персональну фешн-подію.

Розрахунок вартості габдеробної

Інформацію надіслано! Дякуємо!

Матеріали і варіанти гардеробних Контемпо Меблі

Корпусні гардеробні Контемпо Меблі зазвичай виготовляються з ЛДСП, дерева, фанери, МДФ або ж з використанням комбінацій цих матеріалів, наприклад з додаванням до ЛДСП декоративних елементів з дерева або скла. За вашим побажанням ми можемо оснастити майбутню гардеробну врізною LED підсвіткою. Дізнатися більше про матеріали можна тут або зателефонувавши нашому менеджеру.

Корпусні гардеробні системи з ЛДСП

Класичний варіант корпусної гардеробної системи з ЛДСП має у своєму складі:

 • відкриті та закриті стелажі з ЛДСП товщиною від 18 мм;

 • висувні ящики;

 • кошики для білизни;

 • полички для взуття;

 • за бажанням секції можуть розчинятися розсувними або розпашними дверями.

Стелажні збірні профільні гардеробні системи:

Характерна риса таких гардеробних - це відсутність бокової стійки. Проте є задні профільні стійки, до яких кріпляться кронштейни з розташованими штангами і т.д. Це додає простору приміщенню, а оснащення гардеробної та її переобладнання стає досить варіативними:

 • штанги; 

 • полички;

 • корзини;

 • брючниці;

 • висувні ящики;

 • взуттєві полиці.

Щоб зрозуміти, який саме варіант гардеробної системи найкраще пасуватиме вашому темпу життя і вашій оселі, зверніться до нашого менеджера. Ми безкоштовно розробимо для вас проект гардеробної  з урахуванням розмірів і побажань.

Ціна від

6000 грн/м.п.

Ціна від

8850 грн/м.п.

Чому слід замовити гардеробні Контемпо Меблі

     Серед розмаїття пропозицій у меблевій індустрії буває важко зробити вибір, а помилка може коштувати зайвих грошей і змарнованого часу. Тому недостатньо просто поєднати актуальний дизайн з сучасними матеріалами, потрібно додати унікальності, підлаштуватися під конкретні потреби і конкретну оселю, щоб гардеробна дійсно вийшла багатофункціональною. Саме цим і займаються наші спеціалісти: поєднують кращі тенденції і технічні рішення з вашим особистим побажанням і можливостями простору. 

 

     Частіше за все під гардеробну наші Замовники використовують окреме приміщення. Якщо ви маєте невелику кімнату приблизно 2 м на 3 м, то з неї вийде чудова вбудована гардеробна. Гардеробну площею 6-8 м2 легко буде облаштувати у власному домі. Проте, ми маємо цікаві варіанти і для мешканців багатоквартирних будинків. Дізнайтеся більше про їх вартість та строки виготовлення

Консультація дизайнера

Інформацію надіслано! Дякуємо!

При проектуванні гардеробної ми враховуємо:

 • Кількість осіб і антропометричні дані людей, які мають користуватися гардеробною, щоб розмістити все на оптимальній висоті і максимально зручно, тобто надати гардеробній системі ергономічності;

 • Кількість речей і що саме буде зберігатися в гардеробній, оскільки досить часто, окрім одягу та взуття в гардеробній облаштовують і господарський блок. Тому потрібно врахувати місце для пилосмоку, драбини, прасувальної дошки, тощо. А також місце зберігання об'ємних речей: валіз, ковдр, подушок, тощо; і місце зберігання сезонних предметів: ялинка та ялинкові прикраси, інші речі якими користуються за нагоди; 

 • Одною з важливих рис майбутньої гардеробної є «гігієнічність» сусідства речей, нажаль про це часто забувають;

 • Індивідуальні побажання. Кожен з нас має свої побутові звички, тому ми завжди приділяємо окрему увагу тому, як саме Ви зазвичай зберігаєте одяг: переважно на штангах, поличках або у висувних ящиках, а також ми завжди підкажемо як зручніше це робити)

На зв'язку з Контемпо Меблі

viber

+38 (073) 319 91 19 

 • White Facebook Icon

@contempomebli