Фурнітура для кухні Контемпо Меблі

Image by chuttersnap

Окрім матеріалів для корпусу, стільниці та фасаду кухні, слід окремо поговорити про фурнітуру для замовлення кухні в Києві. На перший погляд, ці невеликі деталі, насправді дуже важливі і впливають на функціональність, строки служби та ціну кухні на замовлення. 

 

Бюджетними варіантами є завіси, підіймальні механізми, напрямні виробництва MULLER (Китай) або GTV (Польша). До середнього класу відносяться німецька фурнітура HETTICH або Blum австрійського виробництва з самим великим терміном гарантійної експлуатації від виробника. 

 

 

На звичайних розпашних фасадах використовують завіси. Вони можуть бути з доводом або без. В залежності від висоти фасаду підбирається необхідна кількість завіс, та за необхідності, якщо фасад довгий (високий), монтується вирівнювач фасаду.

Розрахунок вартості кухні

Інформацію надіслано! Дякуємо!

Image by Kelli Tungay

На фасадах з відкриванням вгору використовують підіймальні механізми. В бюджетних варіантах - газ. ліфти. Вони бувають з вбудованим демпфером (у GTV) або такі, де демпфер ставиться окремо для безшумного закриття дверцят.  

 

У виробника Blum представлено цілу лінійку якісних. підіймальних механізмів AVENTOS. Складаний підіймальний механізм AVENTOS HF зазвичай обирають для секції з сушкою, та якщо фасади габаритні - до 1040мм заввишки та до 1800 мм завширшки. 

 

Відкидний підіймальний механізм AVENTOS HS дозволяє фасаду відкидатися над корпусом, його використовують для великих суцільних (до 800мм заввишки і до 1800мм завширшки). 

 

Вертикальний підіймальний механізм AVENTOS HL ставлять на фасад, який використовують як шафу для електронних приладів. Цей механізм оптимальний, якщо зверху ще є інші шафи. Підходить для фасадів до 580 мм заввишки і до 1800мм завширшки. 

 

Окремо хочемо розповісти про поворотні підіймальні механізми AVENTOS HK, AVENTOS HK-S, AVENTOS HK-XS. Перший підходить для великих фасадів висотою до 600 мм та довжиною 1800 мм, інші для невеликих. Можна використовувати з Tip-On (механізм відкриття фасаду від натиску на фасад) та на фасадах під стелю.

 

Напрямні ставлять на висувні ящики. Найпростіший і найдоступніший за ціною варіант - роликові напрямні. Саме їх можна побачити на меблях старого зразку та на сучасних серійних меблях. Вони мають механізм часткового висування. 

 

Ще один бюджетний варіант - телескопічні шарикові напрямні. Їх механізм - повного висування. Розрізняють телескопічні напрямні з доводом або без. Їх виробляє  різних Китай, Польша, Німеччина. Ще є напрямні прихованого монтажу. Вони бувають повного або часткового висування. Можуть бути в сборі боксами з металевими боковинами, наприклад Blum Tandembox, Hettich Atira, Muller Box, тощо.

 

Щоб дізнатися більше, побачити, як працює фурнітура, відчути текстуру різноманітних матеріалів на дотик, почути більше про особливості використання і отримати кваліфіковані відповіді на свої питання, зверніться до нашого офісу і наш менеджер залюбки поділиться своїми знаннями і досвідом.

Отримати консультацію дизайнера

Інформацію надіслано! Дякуємо!

На зв'язку з Контемпо Меблі

+38 (097) 319 79 96

  • White Facebook Icon

@contempomebli